přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Produkce

Máte-li zájem o uspořádání koncertu, divadelního vystoupení nebo firemní akce jakéhokoliv rozměru a významu, je tato stránka určena Vám. Dozvíte se zde řadu inspirativních informací o charakteru jednotlivých aktivit a také základní technické požadavky na pořadatele akce.
Pro detailnější info volejte na tel. 777 311 050, popřípadě využijte e-mail office@rumpsum.cz .
Předem díky za Váš zájem! Moderace - Ester Kočičková

Moderace - Ester Kočičková Moderace firemních akcí, tiskových konferencí, festivalů, společenských oslav či vyhlašování cen v podání Ester Kočičkové, to je hlavně pohotovost, humor a originalita.

...více zde


Firemní akce / eventy

Firemní akce / eventy Pomůžeme vám doladit vaši představu o zamýšlené akci nebo vám celou dramaturgii večera sami navrhneme.

...více zde


Šansonový večírek - Ester Kočičková & Luboš Nohavica

Šansonový večírek - Ester Kočičková & Luboš Nohavica Písňový večer prokládaný četnými komentáři Ester je ideální do klubů nebo menších divadelních sálů. Pro firemní či jiné privátní akce je večírek vhodný, pokud lze očekávat zájem do vesela naladěných hostů v sedě poslouchat a užívat si každého slova i tónu

...více zde


Ester & Moody Cat Band: jazzové standardy česky a nestandardně

Ester & Moody Cat Band: jazzové standardy česky a nestandardně Ester je proslulá svou obsesí otextovávat a následně interpretovat kde co. Za doprovodu špičkových muzikantů tak můžete zažít „Voničku jazzových standardů s místy až šansonovou interpretací a hlubokými pointami“, ale i pár žánrových odskoků úplně jinam.

...více zde


Gogol Na Stojáka aneb Ženitba

Gogol Na Stojáka aneb Ženitba Gogolova ženitba tak, jak jste si ji představit nedokázali.

...více zde


Kabaret Falešná Kočička

Kabaret Falešná Kočička je nadčasový, lehce ironický hudebně zábavný pořad s dekadentními prvky, který je možno, díky jeho variabilitě, nabídnout jak různorodému publiku „z ulice“, tak i uzavřeným společnostem.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - Kočičková, Nohavica & Kujooni

Hudba, tanec, klobása - Kočičková, Nohavica & Kujooni Zbrusu nový hudební program, který pro Vás připravili Ester KOČIČKOVÁ, Luboš NOHAVICA a slánský taneční orchestr Kujooni. Energií a humorem nabité vystoupení orchestru, který rozproudí a roztančí každé publikum, ať už na plese či v sokolovně...

...více zde