přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Produkce

Máte-li zájem o uspořádání koncertu, divadelního vystoupení nebo firemní akce jakéhokoliv rozměru a významu, je tato stránka určena Vám. Dozvíte se zde řadu inspirativních informací o charakteru jednotlivých aktivit a také základní technické požadavky na pořadatele akce.
Pro detailnější info volejte na tel. 777 311 050, popřípadě využijte e-mail office@rumpsum.cz .
Předem díky za Váš zájem! 


Moderace - Ester Kočičková

Moderace firemních akcí, tiskových konferencí, festivalů, společenských oslav či vyhlašování cen v podání Ester Kočičkové, to je hlavně pohotovost, humor a originalita.

Moderace - Ester Kočičková

Ve svém obsáhlém moderátorském CV má Ester  čtyři  ročníky Českého lva, velké firemní eventy, módní veletrhy, firemní školení ale i festivaly filmové, hudební či vyhlašování výročních cen. Její styl moderace dokáže vytvořit z každé příležitosti  originální a nezapomenutelnou událost.

Stojíte-li o spolupráci s Ester, vězte, že pro vaši akci získáte nejen moderátorku ale i scénáristku. Nezřídka totiž spolupracuje s eventovými agenturami či přímo se zadavateli na programu večera i při vyhledávání originálních hostů. (Sama o sobě říká více  v sekci MODERACE A KONFERENCE.


Technické požadavky:

♦  kuřácká šatna v blízkosti jeviště, káva, nealkoholické pivo


Vodafone - Česká spořitelna - Esquire Man - Zlatý středník P.R. klubu -  Český lev - nominační večeryVeletrhy Kabo Brno - Trutnov Openair Festival - Zlatý míč ČR - Triumph - Pleta Design - Doteky módy Prostějov - Česká pojišťovna - ČEZ - Auto Kelly - Bayer - Pražská plynárenská  - Ceny Trilobit - Femina Film - Tourfilm - Politická píseň Sokolov - Festival autorského šansonu - Hochtief Development - Francouzsko-česká obchodní komora - Ringier - Nakladatelství Economia - ČSOB - Elastoform Bohemia - Poštovní spořitelna - Budějovický měšťanský pivovar  a další...

 

Zpět na seznam