přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Produkce

Máte-li zájem o uspořádání koncertu, divadelního vystoupení nebo firemní akce jakéhokoliv rozměru a významu, je tato stránka určena Vám. Dozvíte se zde řadu inspirativních informací o charakteru jednotlivých aktivit a také základní technické požadavky na pořadatele akce.
Pro detailnější info volejte na tel. 777 311 050, popřípadě využijte e-mail office@rumpsum.cz .
Předem díky za Váš zájem! 


Kabaret Falešná Kočička

je nadčasový, lehce ironický hudebně zábavný pořad s dekadentními prvky, který je možno, díky jeho variabilitě, nabídnout jak různorodému publiku „z ulice“, tak i uzavřeným společnostem.

Kabaret Falešná Kočička

Technické požadavky                                                           

♦ naladěný a plně funkční klavír (ozvučení dle charakteru sálu)
♦ 3 x zpěvový mikrofon na kloubovém stojanu
♦ komorně -intimní osvětlení jeviště (červená, žlutá, růžová barva...)
♦ zázemí pro účinkující – kuřácká šatna poblíž jeviště
♦  zpěv (2x mic)

GALERIE

Atmosféru představení a jistou orientaci ve vizuální stránce představení získáte nejlépe na Facebooku.

ANOTACE

Skupina herců, zpěváků a hudebníků zde představuje zaměstnance i klienty kdysi špičkového a proslaveného, ve skutečnosti ale samozřejmě fiktivního erotického salónu Falešná kočička. Pod tlakem ekonomických obtíží, změnou vkusu potenciálních zákazníků i v důsledku stáří samotného sídla se však podnik ocitá v hluboké krizi. Aby mohl dále fungovat (protože bez něj by jeho osazenstvo jen stěží přežilo), rozhodnou se „štamgasti“ ruku v ruce s erotickými společnicemi a společníky nacvičit kulturní program, jehož provozováním si na záchranu Falešné kočičky chtějí opatřit potřebné finanční prostředky...

Pod přísným vedením  kabaret-mamá Ester Kočičkové tak může obecenstvo při „osudových“ uměleckých výkonech vidět a slyšet členy vpravdě absurdního ansámblu: někdejší mistryni ve vrhu koulí, svobodnou matku, původem francouzskou guvernantku, zamilovanou do veršujícího homosexuála, veršujícího homosexuála, mladého malíře, Barbie tanečnici, bývalého pornoherce, hrajícího na bicí, golfistu filosofa, profesora biologie, podezřelého doktora i zneuznaného seladona – ty všechny u brilantního klavíru; také nadějnou studentku a zchudlého šlechtice s kytarou, který si přeje být Romem...
A  v neposlední řadě i osobnosti, jimž stačí místo role jen jejich jméno - podle svého časového vytížení se v kabaretu objevují či objevovali  – Anna Polívková, Marta Issová, Aňa Gaislerová, Lukáš Pavlásek, Jiří Macháček nebo Vojta Dyk. (i ve vámi objednaném představení se jistě někdo momentálně hvězdný zjeví).
Výše uvedené postavy se zaujetím ztvárňují Petra Nesvačilová, Lela Gaislerová, Erika Deutschová, Bára Trojanová, Marta Marinová, Lubomír Nohavica, Mario Boa, Jakub Žáček, Eliáš Tyl, Václav Tobrman, Jan Bílek, Jan Horváth a Jakub Xavier Baro, opět v počtu dle časových možností.
 
V rámci večera zazní především české a světové evrgreeny, jazzové standardy, šansony, lidové cikánské písně i zcela původní skladby. Jejich intimní, barové provedení je vhodné k soustředěnému poslechu, k tlumeným rozhovorům i k jemnému tanci.
Hudbu protínají vyloženě žertovné verše kabaret-mamá Ester Kočičkové a Václava Tobrmana (takto profesora Dobrmana), dávkované podle odezvy z publika. V případě zájmu jsou pak na repertoáru taneční i varietní čísla jako drezůra plyšového medvěda apod., a rovněž stand-up vystoupení, připravená doslova na zakázku.

Délku, časové rozvržení a celkový obsah programu lze přizpůsobit jakémukoli přání.

                                                            -JML-

Zpět na seznam