přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Ester

Moderace a konference

Vzhledem k nevratným změnám ve formátu TV vysílání se už Ester nikdy nestane televizní hlasatelkou. A proto ji můžete v obdobné roli spatřit jen výjimečně.

Moderace a konference

Moderace a konference

Zřejmě ve snaze ozvláštnit večírek či přímo skandalizovat jeho průběh se Ester Kočičková stala vyhledávanou moderátorkou, respektive konferenciérkou rozličných společenských událostí, od charitativních setkání a undergroundových vernisáží, přes homosexuální sňatky, školní besídky, tiskové konference a bilanční firemní kabarety, až po tisícihlavé opulentní žranice nadnárodních gigantů.
Ano, pokud je nabízený honorář adekvátní možnostem zadavatele a pokud se jeho činnost nepříčí jejímu světonázoru, přijede Ester Kočičková prakticky kamkoli, vždy připravena udělat takřka cokoli a vydat ze sebe maximum pro zdárný průběh akce. Stačí zaslat mail s požadavkem, tedy s charakteristikou trachtace a s charakteristikou zadavatele – a vyčkat. Nejdůležitější je ovšem včasné zadání termínu, neb, jak tušíme, jen průměrní se po večerech nudí... Jediným zádrhelem možné spolupráce se paradoxně mohou stát příliš jasné vize organizátorů, omezující Esteřin tvůrčí vklad (viz předem vymyšlené humorné scénky, pevný scénář z pera PR managera, nutnost obléknout si firemní kostým, atd.) – Pro tyto případy doporučuji kontaktovat jiné, rovněž velmi zkušené profesionály!   
                                                                                                                                                                                       (-JML-)

 

náhled galerie
                   

Zpět na seznam