přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


11.01.2018Ester zpívá, slaví, bilancuje!

Ester zpívá, slaví, bilancuje! Padesát hostů a tři koncerty v jednom v Lucerna Music Baru 11.ledna 2018.

...více zde


Jazzové standardy nestandardně - Praha, Jazzdock 23.2.

Jazzové standardy nestandardně - Praha, Jazzdock 23.2. Ve svém cyklu Jazzovým zpěvačkám pro radost tvoří Ester české ekvivalenty k původním anglickým textům těch nejkrásnějších i nejhranějších jazzových písní, které kdy vznikly. Aktuální rogram vystoupení:

...více zde


Šanson v Malostranské Besedě - sobota 10.března.

Šanson v Malostranské Besedě - sobota 10.března. Nevázanou zábavu vašich sobotních večerů můžete tentokrát zpestřit návštěvou tradičně rozpustilého šansonového večírku. Průvodní slovo zřejmě přinese nejeden odkaz na předcházející oslavu MDŽ. Těšíme se na vás!

...více zde


Gogol Na stojáka - stále nikam nejede. Kdo si nás objedná?.

Gogol Na stojáka - stále nikam nejede.  Kdo si nás objedná?. Velmi neotřelá adaptace ruského klasika rozhodně uchvátí jak znalce mistrova díla (těm zcela konzervativním se ovšem předem omlouváme) tak i neznalce z řad fanoušků stand-up comedy. V hlavních rolích Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.

...více zde


Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka

 Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka Děkujeme za hluboký a výstižný vhled! Fakt je, že pro řadu znejistělých posluchačů může být tento drobný rozbor užitečný na cestě k tomuto netradičnímu albu.

...více zde


27.04.2017STAND-UP SHOW: PRAHA vers. BRNO!!

STAND-UP SHOW:  PRAHA vers. BRNO!! Nevídaná přehlídka toho nejlepšího stand-upu z Prahy a Brna. Ale kde to umějí lépe? Vypjatou soutěžní atmosféru se posnaží krotit Ester Kočičková! Hlasováním budou rozhodovat diváci.

...více zde


Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice.

Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice. Již 29.května se Kabaret Falešná Kočička opět představí ve velkém sále proslulé La_Fabriky. Na novou energii v novém prostoru se těší soubor, pořadatelé a těšte se i Vy !!

...více zde


VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013

VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013 Songfest, tradiční třídenní festival na uvítání jara tentokrát moderuje Ester Kočičková.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - předsilvestří v Malostranské Besedě!

Hudba, tanec, klobása  -  předsilvestří v Malostranské Besedě! Abyste se 30.prosince neukousali nervozitou, roztančíme vás v sále Malostranské besedy na plnohodnotné předsilvestrovské veselici. Případní zájemci o non-stop program až do Nového roku si musejí záležitost vyjednat individuálně s vedením Besedy.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - na plese Baráčnícké Rychty 23.2.

Hudba, tanec, klobása  -  na plese Baráčnícké Rychty 23.2. Reprezentační ples Baráčnické Rychty - podrobnosti připravujeme!

...více zde


1 2 3 4 Další Poslední