přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


27.04.2017STAND-UP SHOW: PRAHA vers. BRNO!!

STAND-UP SHOW:  PRAHA vers. BRNO!! Nevídaná přehlídka toho nejlepšího stand-upu z Prahy a Brna. Ale kde to umějí lépe? Vypjatou soutěžní atmosféru se posnaží krotit Ester Kočičková! Hlasováním budou rozhodovat diváci.

...více zde


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 26.4 Jihlava

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  26.4 Jihlava Po delší době opět spolu na scéně. Jistě se nějak dohodneme..!

...více zde


Jazzové standardy nestandardně - Česká Lípa, Brno, Nepomuk...!

Jazzové standardy nestandardně - Česká Lípa, Brno, Nepomuk...! Ve svém cyklu Jazzovým zpěvačkám pro radost tvoří Ester české ekvivalenty k původním anglickým textům těch nejkrásnějších i nejhranějších jazzových písní, které kdy vznikly. Program vystoupení:

...více zde


Šanson v Malostranské Besedě - sobota 10.6.

Šanson v Malostranské Besedě - sobota 10.6. Předprázdninový šansonový večer - podrobnosti připravujeme...

...více zde


Gogol Na stojáka - stále nikam nejede. Kdo si nás objedná?.

Gogol Na stojáka - stále nikam nejede.  Kdo si nás objedná?. Velmi neotřelá adaptace ruského klasika rozhodně uchvátí jak znalce mistrova díla (těm zcela konzervativním se ovšem předem omlouváme) tak i neznalce z řad fanoušků stand-up comedy. V hlavních rolích Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.

...více zde


Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka

 Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka Děkujeme za hluboký a výstižný vhled! Fakt je, že pro řadu znejistělých posluchačů může být tento drobný rozbor užitečný na cestě k tomuto netradičnímu albu.

...více zde


Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice.

Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice. Již 29.května se Kabaret Falešná Kočička opět představí ve velkém sále proslulé La_Fabriky. Na novou energii v novém prostoru se těší soubor, pořadatelé a těšte se i Vy !!

...více zde


VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013

VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013 Songfest, tradiční třídenní festival na uvítání jara tentokrát moderuje Ester Kočičková.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - předsilvestří v Malostranské Besedě!

Hudba, tanec, klobása  -  předsilvestří v Malostranské Besedě! Abyste se 30.prosince neukousali nervozitou, roztančíme vás v sále Malostranské besedy na plnohodnotné předsilvestrovské veselici. Případní zájemci o non-stop program až do Nového roku si musejí záležitost vyjednat individuálně s vedením Besedy.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - na plese Baráčnícké Rychty 23.2.

Hudba, tanec, klobása  -  na plese Baráčnícké Rychty 23.2. Reprezentační ples Baráčnické Rychty - podrobnosti připravujeme!

...více zde


1 2 3 4 Další Poslední