přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


Moody cat band - NOVÝ PROGRAM do nové sezóny - 2019/2020

Moody cat band - NOVÝ PROGRAM do nové sezóny - 2019/2020 Slibované CD se skutečně rodí! Pomalu a bolestně, jak to bývá. Každopádně - nové písně uslyšíte už na všech nadcházejících koncertech. Ty osvědčené jsme samozřejmě nevyrazili…! Více o novinkách...

...více zde


MOODY CAT BAND 2019

MOODY CAT BAND 2019 Pomalu se rýsuje jarní tour..! Přehled vystoupení zde budeme průběžně doplňovat. A pokud se nic nezvrtne, bude zjara na světě naše první CD.

...více zde


Šansonové večery v nové sezóně

Šansonové večery v nové sezóně Možná se nevídáme tak často, jak bývalo zvykem, ale kouzlo šansonových večerů nevyprchalo. První z nich v říjnu v Karlových Varech.

...více zde


Gogol Na stojáka - stále nikam nejede. Kdo si nás objedná?.

Gogol Na stojáka - stále nikam nejede.  Kdo si nás objedná?. Velmi neotřelá adaptace ruského klasika rozhodně uchvátí jak znalce mistrova díla (těm zcela konzervativním se ovšem předem omlouváme) tak i neznalce z řad fanoušků stand-up comedy. V hlavních rolích Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.

...více zde


11.01.2018Ester zpívá, slaví, bilancuje!

Ester zpívá, slaví, bilancuje! Padesát hostů a tři koncerty v jednom v Lucerna Music Baru 11.ledna 2018.

...více zde


Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka

 Hudba, tanec, klobása: Recenze Tondy Kocábka Děkujeme za hluboký a výstižný vhled! Fakt je, že pro řadu znejistělých posluchačů může být tento drobný rozbor užitečný na cestě k tomuto netradičnímu albu.

...více zde


27.04.2017STAND-UP SHOW: PRAHA vers. BRNO!!

STAND-UP SHOW:  PRAHA vers. BRNO!! Nevídaná přehlídka toho nejlepšího stand-upu z Prahy a Brna. Ale kde to umějí lépe? Vypjatou soutěžní atmosféru se posnaží krotit Ester Kočičková! Hlasováním budou rozhodovat diváci.

...více zde


Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice.

Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice. Již 29.května se Kabaret Falešná Kočička opět představí ve velkém sále proslulé La_Fabriky. Na novou energii v novém prostoru se těší soubor, pořadatelé a těšte se i Vy !!

...více zde


VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013

VÍTÁNÍ JARA - SONGFEST 2013 Songfest, tradiční třídenní festival na uvítání jara tentokrát moderuje Ester Kočičková.

...více zde


Jazzové standardy nestandardně - Praha, Jazzdock 23.2.

Jazzové standardy nestandardně - Praha, Jazzdock 23.2. Ve svém cyklu Jazzovým zpěvačkám pro radost tvoří Ester české ekvivalenty k původním anglickým textům těch nejkrásnějších i nejhranějších jazzových písní, které kdy vznikly. Aktuální rogram vystoupení:

...více zde


1 2 3 4 Další Poslední