přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


Tradiční vánoční Šanson v Malostranské Besedě - 26.12.

Tradiční vánoční Šanson v Malostranské Besedě - 26.12. Vypněte televizor, zapněte myčku nádobí a vyražte do Besedy...informace k programu dodáme včas!

...více zde


Jazzové standardy nestandardně - LIBEREC 21.11.

Jazzové standardy nestandardně - LIBEREC 21.11. Letošní cyklus putování po památkách - po jarní Písecké bráně a zámku Blatná, klatovském Renesančním dvorku a břevnovském klášterním pivovaře - s pokorou završíme v liberecké Volksgarten z roku 1901 ...výběreme jazzových standardů a dalších mimořádně...

...více zde


Hudba, tanec, klobása - předsilvestří v Malostranské Besedě!

Hudba, tanec, klobása  -  předsilvestří v Malostranské Besedě! Abyste se 30.prosince neukousali nervozitou, roztančíme vás v sále Malostranské besedy na plnohodnotné předsilvestrovské veselici. Případní zájemci o non-stop program až do Nového roku si musejí záležitost vyjednat individuálně s vedením Besedy.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - na plese Baráčnícké Rychty 23.2.

Hudba, tanec, klobása  -  na plese Baráčnícké Rychty 23.2. Reprezentační ples Baráčnické Rychty - podrobnosti připravujeme!

...více zde


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 16.7. na lodi!

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  16.7. na lodi! Chtěly jsme si se Simonou o prázdninách dát oraz, ale šance zahrát si na houpající se palubě se nemusí opakovat. Přijďte rozhoupat i své žaludky. Cargo Gallery je krásná divadelní loď s přívětivým barem a velkým pódiem. Těšíme se na vás.

...více zde


Vánočně povánoční šanson v Malostranské Besedě - pondělí 26.12.

Vánočně povánoční šanson v Malostranské Besedě - pondělí 26.12. Jak skloubit kouzlo Vánoc s kouzlem nechtěného? Vyzkoušejte naši již téměř tradiční VÝMĚNNOU BURZU NECHTĚNÝCH DÁRKŮ spojenou s dobrovolnou OCHUTNÁVKOU NEPOVEDENÉHO CUKROVÍ. Tedy - co nechcete tahat do nového roku, vezměte laskavě s sebou!

...více zde


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 26.4 Jihlava

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  26.4 Jihlava Po delší době opět spolu na scéně. Jistě se nějak dohodneme..!

...více zde


Gogol Na stojáka tentokrát v Klánovicích - 10.3.

Gogol Na stojáka tentokrát v Klánovicích - 10.3. Velmi neotřelá adaptace ruského klasika rozhodně uchvátí jak znalce mistrova díla (těm zcela konzervativním se ovšem předem omlouváme) tak i neznalce z řad fanoušků stand-up comedy. V hlavních rolích Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.

...více zde


Křest CD - Hudba, tanec, klobása v Malostranské besedě 28.10.

Křest CD - Hudba, tanec, klobása  v Malostranské besedě 28.10. Kdo se stane albu Hudba, tanec, klobása kmotrem, to je zatím tajemstvím. Ale diváci se určitě mohou těšit na cd ve slevě, na netradiční občerstvení, i na již populární a notně kujónskou tombolu.

...více zde


Rádio Ořechovka - 250.30 FM - Furt Můžem!

Rádio Ořechovka - 250.30 FM - Furt Můžem! První vysílání z azylu Malostranské Besedy proběhlo pod krycím názvem Rádio Svobodná Ořechovka, nyní vás zveme na 1.Pirátské vysílání Rádia Ořechovka z bezhraniční paluby lodi Cargo Gallery. Těšíme se na vás!

...více zde


První Předchozí 1 2 3 4 Další Poslední