přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 16.7. na lodi!

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  16.7. na lodi! Chtěly jsme si se Simonou o prázdninách dát oraz, ale šance zahrát si na houpající se palubě se nemusí opakovat. Přijďte rozhoupat i své žaludky. Cargo Gallery je krásná divadelní loď s přívětivým barem a velkým pódiem. Těšíme se na vás.

...více zde


Vánočně povánoční šanson v Malostranské Besedě - pondělí 26.12.

Vánočně povánoční šanson v Malostranské Besedě - pondělí 26.12. Jak skloubit kouzlo Vánoc s kouzlem nechtěného? Vyzkoušejte naši již téměř tradiční VÝMĚNNOU BURZU NECHTĚNÝCH DÁRKŮ spojenou s dobrovolnou OCHUTNÁVKOU NEPOVEDENÉHO CUKROVÍ. Tedy - co nechcete tahat do nového roku, vezměte laskavě s sebou!

...více zde


Gogol Na stojáka tentokrát v Klánovicích - 10.3.

Gogol Na stojáka tentokrát v Klánovicích - 10.3. Velmi neotřelá adaptace ruského klasika rozhodně uchvátí jak znalce mistrova díla (těm zcela konzervativním se ovšem předem omlouváme) tak i neznalce z řad fanoušků stand-up comedy. V hlavních rolích Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.

...více zde


Křest CD - Hudba, tanec, klobása v Malostranské besedě 28.10.

Křest CD - Hudba, tanec, klobása  v Malostranské besedě 28.10. Kdo se stane albu Hudba, tanec, klobása kmotrem, to je zatím tajemstvím. Ale diváci se určitě mohou těšit na cd ve slevě, na netradiční občerstvení, i na již populární a notně kujónskou tombolu.

...více zde


Rádio Ořechovka - 250.30 FM - Furt Můžem!

Rádio Ořechovka - 250.30 FM - Furt Můžem! První vysílání z azylu Malostranské Besedy proběhlo pod krycím názvem Rádio Svobodná Ořechovka, nyní vás zveme na 1.Pirátské vysílání Rádia Ořechovka z bezhraniční paluby lodi Cargo Gallery. Těšíme se na vás!

...více zde


Hudba tanec klobása - 22.8. naplno v Žatci!

Hudba tanec klobása - 22.8. naplno v Žatci! Pro všechny fanoušky ryčné dechovky máme dobrou zprávu. Vaše oblíbená formace se opět představí v plném lesku na Pospolifestu v Žatci. V sobotu 22.srpna v Lidovém domě či zahradní Restauraci pod kaštany!

...více zde


Iveto Bartošová

Iveto Bartošová Ester a Luboš v kolegiální úctě

...více zde


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 14.5. v RockCafe

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  14.5. v RockCafe Po vyprodaných představeních vve Frýdku-Místku , Novém Jičíně a Ústí nad Orlicí se opět pokorně vracíme do našeho oblíbeného, komorního RockCafé. Opět pátek, na čas nehledíme. Těšíme se na vás.

...více zde


Narozeninový večírek: Gala koncert - Ester, Luboš & Ogari

Narozeninový večírek: Gala koncert  - Ester, Luboš & Ogari Ve středu 12.1. v Malostranské besedě od 20.30 hod. Nový program se zapomenutými hity posledních deseti let, s novými písněmi a také s dortem, dárky a bigbeatem! Srdečně zveme....

...více zde


Festivalové léto - Trutnov je tady!

Festivalové léto - Trutnov je tady! Velká letní šňůra začíná už 10.6. na 48.Kmochově Kolíně, pokračuje v červenci na Rock for People v Hradci Králové a vyvrcholí na srpnovém Trutnovském openairu v hřejivé záři Iggy Popa. Připravujeme podrobnosti...

...více zde


První Předchozí 1 2 3 4 Další Poslední