přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky


Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou - 14.5. v RockCafe

Totální improvizace Ester se Simonou Babčákovou -  14.5. v RockCafe Po vyprodaných představeních vve Frýdku-Místku , Novém Jičíně a Ústí nad Orlicí se opět pokorně vracíme do našeho oblíbeného, komorního RockCafé. Opět pátek, na čas nehledíme. Těšíme se na vás.

...více zde


Narozeninový večírek: Gala koncert - Ester, Luboš & Ogari

Narozeninový večírek: Gala koncert  - Ester, Luboš & Ogari Ve středu 12.1. v Malostranské besedě od 20.30 hod. Nový program se zapomenutými hity posledních deseti let, s novými písněmi a také s dortem, dárky a bigbeatem! Srdečně zveme....

...více zde


Festivalové léto - Trutnov je tady!

Festivalové léto - Trutnov je tady! Velká letní šňůra začíná už 10.6. na 48.Kmochově Kolíně, pokračuje v červenci na Rock for People v Hradci Králové a vyvrcholí na srpnovém Trutnovském openairu v hřejivé záři Iggy Popa. Připravujeme podrobnosti...

...více zde


13.12. Hrajeme Na stojáka pro sluchově postižené děti!

13.12. Hrajeme Na stojáka pro sluchově postižené děti! Komici s.r.o. vystoupí na charitativním představení v nejsilnější sestavě v pražském divadle Broadway. Výtěžek bude tradičně věnován škole pro sluchově postižené v Českých Budějovicích.

...více zde


Mandelbrotovy kostičky v Mánesu 27.1.

Mandelbrotovy kostičky v Mánesu 27.1. MbK vystoupí v rámci festivalu Play, a to ve čtvrtek 27.1. od 19.00 hod. v upravené výstavní síni Mánes.

...více zde


Hudba, tanec, klobása - slavte s námi MDŽ v Malostranské besedě 8.3.

Hudba, tanec, klobása  - slavte s námi MDŽ v Malostranské besedě 8.3. Oslavte s námi MDŽ jako za stara ale v mladém duchu! Ester Kočičková, Luboš Nohavica a Kujooni ze Slaného vás dostanou do takového varu, až vám zvadnou karafiáty ... od 20.30 v Malostranské besedě!

...více zde


Kočičí přání !

Kočičí přání ! Pomozte s námi kočkám, většinou nemají devět životů. Promo video s Ester v hlavní roli v článku....

...více zde


16.06.2010Jak vzklíčil hrách v Juliiných skulinách. Improvizace 10.12.

Ester Kočičková, Katka Šarközi a Olda Smysl v klíčové improvizaci na klíčivá témata. V klubu Séparée na Betlémském náměstí. viz program vystoupení.

...více zde


Úklid na divadle - v Černé labuti 1.listopadu ZRUŠENO

Úklid na divadle - v Černé labuti 1.listopadu ZRUŠENO Komorní pseudomuzikálek nejen pro české paní a jejich ukrajinské posluhovačky. CafeTheatre Černá Labuť.

...více zde


Letní šanson 18.8. v Salmovské

Letní šanson 18.8. v Salmovské Tradiční písňový večírek v Salmovské literární kavárně, tentokrát v prázdninově uvolněné dramaturgii. Plavecké úbory vítány.

...více zde


První Předchozí 1 2 3 4 Další Poslední