přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky

Kabaret Falešná Kočička v NODu - čtvrtek 20.prosince

Udělejte si Vánoce o pár dní dřív! Jak to dopadne tentokrát, kdo přijde, co předvede... to neví ani kabaretmamá ale jisté je, to bude dárky nabitý a dlouhý večer. Opět ve frivolní atmosféře experimentálního prostoru pražského Nodu (sál nad Roxy).

Kabaret Falešná Kočička v NODu  - čtvrtek 20.prosince

Říjnové představení konané v rámci Roxy narozenin BE20 se moc vydařilo. Zlatým hřebenem byl společný výstup všech tři sester Gieslerových. Aktuální info snad už na FB.

Dámy a pánové, chlapci a děvčata,

po kratší odmlce se opět sejdou všichni zaměstnanci, klienti i sympatizanti dobře utajovaného hanbince "Falešná Kočička", aby Vás společně potěšili svými neotřelými výstupy ve stejnojmenném kabaretu! 

Skupina herců, zpěváků a hudebníků zde představuje zaměstnance i klienty kdysi špičkového a proslaveného, ve skutečnosti ale samozřejmě fiktivního erotického salónu Falešná kočička. Pod tlakem ekonomických obtíží, změnou vkusu potenciálních zákazníků i v důsledku stáří samotného sídla se však podnik ocitá v hluboké krizi. Aby mohl dále fungovat (protože bez něj by jeho osazenstvo jen stěží přežilo), rozhodnou se „štamgasti“ ruku v ruce s erotickými společnicemi a společníky nacvičit kulturní program, jehož provozováním si na záchranu Falešné kočičky chtějí opatřit potřebné finanční prostředky...


Pod přísným vedením  kabaret-mamá Ester Kočičkové tak může obecenstvo při „osudových“ uměleckých výkonech vidět a slyšet členy vpravdě absurdního ansámblu: někdejší mistryni ve vrhu koulí, svobodnou matku, původem francouzskou guvernantku, zamilovanou do veršujícího homosexuála, mladého malíře, bývalého pornoherce, hrajícího na bicí, golfistu filosofa, profesora biologie, podezřelého doktora i zneuznaného seladona – ty všechny u brilantního klavíru; také nadějnou studentku .....

Jako vždy Vám nabídneme zejména přehršli písní k poslechu i k tanci, od světových evergreenů, přes původní šansony, až třeba k cikánským baladám. Dojmou Vás originální verše a niterné osudové výpovědi, drezůry a kaskadérská čísla Vás příjemně vzruší (navazování nových přátelství není zapovězeno)!
  
V tradičně napěchovaném programu i při obvyklém závěrečném běsnění metodou "každý s každým" se tentokrát představí:Petra Nesvačilová, Lela Geislerová, Erika Deutschová, Anna Polívková, Gabriela Vodrážková, Marta Marinová, Mario Boa, Jakub Žáček, Lubomír Nohavica, Václav Tobrman, Eliáš Tyl, Jan Bílek, Jan Horváth a Iby Xavier Baro. A možná přijde i Aňa Geislerová nebo Jiří Macháček, nebo oba. A nebo také ještě někdo úplně jiný.

(FOTOGALERIE z minulého vystoupení)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komorně revuální program o třech částech s mezinárodní účastí, dekadentními prvky a salónní atmosférou! Originalitou vyhranění a polní trávou zřídka šlehaní umělci v nečekaných pózách, obskurních varietních výstupech či bizarních popěvcích a světových šlágrech k poslechu, zpěvu i tanci (společnice pro nezadané zajištěny)! Drezůra zvěře a ptactva, veselé scénky, pohybové exhibice, emoční katarze! Pod konferenciérským bičíkem Ester Kočičkové zpravidla vystupují: Petra Nesvačilová, Lela Geislerová, Bára Trojanová, Marta Marinová, Erika Deutschová, Valentina Shuklina, Mario Boa, Jakub Žáček, Jan Bílek, Jan Horváth, Lubomír Nohavica, Václav Tobrman a mnozí další.
V Kabaretu nechybí ani speciální hosté hostující dle momentálních dispozic, nechme se překvapit...!

 Premiéra se konala v září 2010 v Malostranské besedě.

Zpět na seznam