přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky

Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice.

Již 29.května se Kabaret Falešná Kočička opět představí ve velkém sále proslulé La_Fabriky. Na novou energii v novém prostoru se těší soubor, pořadatelé a těšte se i Vy !!

Kabaret Falešná Kočička v holešovické La_Fabrice.

AKTUÁLNÍ INFO NA FACEBOOKU

 

Dámy a pánové, chlapci a děvčata,

po kratší odmlce se opět sejdou všichni zaměstnanci, klienti i sympatizanti dobře utajovaného hanbince "Falešná Kočička", aby Vás společně potěšili svými neotřelými výstupy ve stejnojmenném kabaretu! 

Kabaret Falešná Kočička (KFK) připravují již třetím rokem zaměstnanci a klienti místně neidentifikovaného, ale genderově neomezeného Erotického salónu Falešná Kočička. Snaží se tak získat finanční prostředky na nájem užívaných prostor, na ochranné pomůcky i na prádelnu. Jak tvrdí Ester Kočičková, bordelmamá a kabaretmamá v jedné osobě, zatím se jim ještě daří definitivní uzavření podniku odvrátit, ale doslova s odřenými zády! Konec Falešné Kočičky by přitom znamenal existenční katastrofu jak pro všechny její zaměstnankyně a zaměstnance, tak pro všechny pravidelné návštěvníky, pro něž už salón dávno není jen distribučním místem rozkoše, ale i druhým (a mnohdy též jediným) domovem!

Samotný večer s KFK je rozdělen do tří polovin, přičemž první a druhá jsou poloviny oficiální, tedy podléhající eventuálním připomínkám z řad platících diváků. V této části programu uslyšíte nespočet zejména původních písní, duetů a sborů s doprovodem klavíru či komorního orchestru. Z úst samotných autorů zazní dále přednášky, verše a filipiky, jakož i hlubinné zpovědi těch, kteří jsou možná na společenském dně, ale právě proto dokážou povznést i zdánlivě sebevědomého posluchače. A pohybové kreace jako vždy zahrnují leccos, od tančícího křoví, přes sólový step a flamengo, až po spartakiádní skladbu. (Celkové vyznění jednotlivých čísel je často pohříchu komické.)

Třetí polovina bývá organizována dramaturgií „plug and play“, volně přeloženo, připoj se a hraj! Tentokrát už bez přísného konferenciérského dozoru kabaretmamá se na jevišti i na parketu vystřídají ti, kteří ještě nepředvedli všechno, zejména to, co jim bylo přísně zakázáno. Milou samozřejmostí je spontánní spoluúčinkování nenadálých hostů i talentovaného publika! (Intimní kontakty mezi jevištěm a hledištěm jsou zapovězeny; v případě zájmu o jakoukoli erotickou službu se informujte přímo u pí. Kočičkové.)

Pod vedením Ester Kočičkové účinkují: Petra Nesvačilová, Lela Geislerová, Anna Polívková, Marta Marinová, Gábina Vodrážková, Jakub Žáček, Mario Boa, Iby Pop, Martin Kámen, Václav Tobrman, Lubomír Nohavica, Eliáš Tyl, Jan Bílek, Jan Horváth a další. Speciální hosté: Lukáš Pavlásek, Jožo Kysucký a nebo někdo lepší!

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------
Skupina herců, zpěváků a hudebníků zde představuje zaměstnance i klienty kdysi špičkového a proslaveného, ve skutečnosti ale samozřejmě fiktivního erotického salónu Falešná kočička. Pod tlakem ekonomických obtíží, změnou vkusu potenciálních zákazníků i v důsledku stáří samotného sídla se však podnik ocitá v hluboké krizi. Aby mohl dále fungovat (protože bez něj by jeho osazenstvo jen stěží přežilo), rozhodnou se „štamgasti“ ruku v ruce s erotickými společnicemi a společníky nacvičit kulturní program, jehož provozováním si na záchranu Falešné kočičky chtějí opatřit potřebné finanční prostředky...


Pod přísným vedením  kabaret-mamá Ester Kočičkové tak může obecenstvo při „osudových“ uměleckých výkonech vidět a slyšet členy vpravdě absurdního ansámblu: někdejší mistryni ve vrhu koulí, svobodnou matku, původem francouzskou guvernantku, zamilovanou do veršujícího homosexuála, mladého malíře, bývalého pornoherce, hrajícího na bicí, golfistu filosofa, profesora biologie, podezřelého doktora i zneuznaného seladona – ty všechny u brilantního klavíru; také nadějnou studentku .....

Jako vždy Vám nabídneme zejména přehršli písní k poslechu i k tanci, od světových evergreenů, přes původní šansony, až třeba k cikánským baladám. Dojmou Vás originální verše a niterné osudové výpovědi, drezůry a kaskadérská čísla Vás příjemně vzruší (navazování nových přátelství není zapovězeno)!
  
V tradičně napěchovaném programu i při obvyklém závěrečném běsnění metodou "každý s každým" se tentokrát představí:Petra Nesvačilová, Lela Geislerová, Erika Deutschová, Anna Polívková, Gabriela Vodrážková, Marta Marinová, Mario Boa, Jakub Žáček, Lubomír Nohavica, Václav Tobrman, Eliáš Tyl, Jan Bílek, Jan Horváth a Iby Xavier Baro. A možná přijde i Aňa Geislerová nebo Jiří Macháček, nebo oba. A nebo také ještě někdo úplně jiný.

(FOTOGALERIE z minulého vystoupení)

 Premiéra se konala v září 2010 v Malostranské besedě.


 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komorně revuální program o třech částech s mezinárodní účastí, dekadentními prvky a salónní atmosférou! Originalitou vyhranění a polní trávou zřídka šlehaní umělci v nečekaných pózách, obskurních varietních výstupech či bizarních popěvcích a světových šlágrech k poslechu, zpěvu i tanci (společnice pro nezadané zajištěny)! Drezůra zvěře a ptactva, veselé scénky, pohybové exhibice, emoční katarze! Pod konferenciérským bičíkem Ester Kočičkové zpravidla vystupují: Petra Nesvačilová, Lela Geislerová, Bára Trojanová, Marta Marinová, Erika Deutschová, Valentina Shuklina, Mario Boa, Jakub Žáček, Jan Bílek, Jan Horváth, Lubomír Nohavica, Václav Tobrman a mnozí další.
V Kabaretu nechybí ani speciální hosté hostující dle momentálních dispozic, nechme se překvapit...!

Zpět na seznam