přidat stránku mezi oblíbené

Ester Kočičková

a Lubomír Nohavica

velmi neosobní stránky

Novinky

Recitál v Malostranské Besedě - pátek 16.10.

Tentokrát v pátek - tedy nebude kam spěchat! Těšíme se na Vás na dalším z šansonových večerů v historickém prostředí Malostranské Besedy.

Recitál v Malostranské Besedě - pátek 16.10.

Anotace pro nový program:

Ester Kočičková v roli zpěvačky a textařky a zpívající skladatel a klavírista Lubomír Nohavica tvoří téměř dvacet let pozoruhodnou autorsko-interpretační dvojici, o jejíž existenci se ovšem z médií příliš seriózního nedozvíte. Asi, že Lubomír není Jaromír a Ester bývá ukládána do škatulky Komik v sukních.
Přesto mají věrné posluchače po celé republice a pražské publikum je mohlo dlouho pravidelně vídat v Salmovské literární kavárně. Tu teď mění za větší a vyšší pódium Malostranské besedy, aby pustili nové podněty a svěží vítr do svého „manželství v písních“- v písních s důrazem na text, jak oba šansonům říkají. A oba se také poctivě snaží vyhýbat se slovním i hudebním klišé, která tenhle žánr charakterizují.
V průběhu vzácně komorního recitálu uslyšíte skladby osvědčené a žádané, ale i ty úplně nové, z připravovaného pátého alba. Višničkou na dortu večera se pak jistě stane vystoupení atraktivního hosta, jehož jméno však zůstane
tajemstvím do poslední chvíle…

Zpět na seznam